Strona główna Usługi › Usługi dodatkowe
Usługi dodatkowe
W celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej obsługi oferujemy usługi dodatkowe związane z lokalizacją i testowaniem. Dzięki połączeniu usług tłumaczenia, DTP i druku w jednym pakiecie nasi klienci zyskują dodatkowe oszczędności. Jest to również bardzo wygodne — zamiast zlecać poszczególne prace wielu firmom, można wszystko pozostawić w naszych rękach i otrzymać produkt finalny, nie tracąc czasu na zarządzanie poszczególnymi etapami prac.
  • Prace DTP
    Wykonujemy pełny zakres prac DTP w celu przygotowania przetłumaczonych materiałów do druku lub opublikowania online. Prace te obejmują skanowanie, przetwarzanie materiałów kolorowych do druku, naświetlanie diapozytywów i matryc CTP oraz weryfikację materiałów elektronicznych przed przekazaniem ich do druku. Stosujemy oprogramowanie QuarkXpress, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Corel Draw oraz inne — w zależności od potrzeb klienta. Do przetwarzania DTP używane są komputery Macintosh oraz PC.


  • Druk offsetowy
    Nasza drukarnia partnerska zapewnia najwyższej jakości druk offsetowy, w tym realizację zleceń specjalnych. W zależności od nakładu możemy zaoferować atrakcyjne rabaty. Organizujemy również transport wydrukowanych materiałów pod wskazany adres.
Zobacz nas na:
Facebook LinkedIn
 
Firma LocStar wspiera technologię SDL Trados
LSP Software - SDL Approved Reseller

Copyright © 1994-2018 LocStar Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.