Strona główna O nas › Współpraca z uczelniami
Współpraca z uczelniami
LocStar (dawniej Moravia IT) od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu szczecińskich uczelni, oferując absolwentom i nauczycielom akademickim solidną przestrzeń do dalszego rozwoju zawodowego. Oprócz typowych inicjatyw związanych z rekrutacją pracowników okazjonalnie wygłaszamy także prelekcje na temat lokalizacji, przybliżając środowisku akademickiemu tajniki rynku tłumaczeń.

W sierpniu 2010 roku podpisaliśmy pierwszą oficjalną umowę z Wydziałem Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Obie strony zadeklarowały współpracę, której efekty mają być w zamierzeniu obopólne. Firma LocStar zobowiązała się do stwarzania co najmniej kilku stanowisk do odbywania praktyk studenckich rocznie. Praktyki te mają na celu rzeczywistą inwestycję w przyszłego pracownika, czego dowodzi fakt, że 3/4 naszych praktykantów pozostaje u nas na dłużej.

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Znacząca część naszej kadry to absolwenci Wydziału Informatyki dawnej Politechniki Szczecińskiej (obecnie ZUT), dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie współpracować z uczelnią i jej absolwentami.

Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi uczelniami, które dostrzegają potencjał rynku lokalizacji oprogramowania. Uczelnie zainteresowane nawiązaniem współpracy z naszą firmą prosimy o kontakt pod adresem info@locstar.pl.
Zobacz nas na:
Facebook LinkedIn
 
Firma LocStar wspiera technologię SDL Trados
LSP Software - SDL Approved Reseller

Copyright © 1994-2018 LocStar Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.